נזילה בדוד שמש

דוד חשמל

נזילה בדוד שמש זו בעיית אינסטלציה נפוצה בקרב בתים ועסקים. אם אתה רואה או חושד שדוד המים שלך דולף, זה הזמן להתקשר אלינו. הטכנאים המקצועיים והמנוסים שלנו הם הדרך הטובה ביותר לתקן ביעילות נזילה של דוד שמש דולף.

מדוע חשוב לתקן נזילות בדוד שמש?

ייתכן שנראה כי מדובר רקבטפטוף קל, אך כל אותם מים מיותרים של נזילה בדוד שמש יכולים להעיד על בעיות אינסטלציה מהותיות יותר.

בנוסף, בכל פעם שיש נזילת מים, זה יכול לגרום לבעיות נוספות בבית. הצעד הראשון שעלייך לעשות כדי למנוע נזק נוסף זה כיבוי החשמל לדוד המים עד שהטכנאי שלנו יגיע. מיקומים נפוצים של נזילה בדוד שמשיכולים לעזור לטכנאי לקבוע מה תהיה דרך הטיפול הנכונה ביותר.

ככלל, נזילות בדוד שמש נמצאות באזורים הבאים:

תחתית המיכל – מקובל שיש במיכלי מים חמים ישנים נזילה בתוך המיכל עצמו. אם הדליפה מגיעה מתחתית דוד המים, בדרך כלל זה מעיד על נזילה בתוך המיכל. החלפת דוד המים היא הפתרון.

שסתום טמפרטורה ולחץ – התחממות יתר או לחץ נוסף בתוך המיכל עלולים לגרום לשסתום להיפתח שוב ושוב, מה שעלול לגרום לדליפה. כדי לקבוע אם זו הסיבה, הטכנאי יוריד את הטמפרטורה בתרמוסטט של הדוד ואז יפעיל מים וכוח בחזרה כדי לבחון אם הדליפה נעצרה. אם הדליפה תימשך, הבעיה עשויה להיות שסתום פגום. במקרה זה הטכנאיישטוף את השסתום. אם הוא ממשיך לדלוף, יהיה צורך בהחלפת שסתום.

כניסה ויציאה – יכול להיות שיש חיבור רופף בנקודות החיבור שבהן צינורות כניסת המים הקרים וצינורות המים החמים מתחברים לדוד. אם הדליפה היא מינורית, כל מה שנדרש הוא הידוק החיבור; עם זאת, נדרש תיקון והערכה גדולה יותר אם הדליפה חמורה יותר.

לסיכום

אם הבנת שיש לך נזילה בדוד שמש ואתה רוצה לקבל עזרה בהערכת המצב, התקשר אלינו מיד. אנו מספקים שירותי תיקון נזילות מהיר, מקצועי ואמין. נעזור לך לקבוע את הגורם לדליפת דוד השמש שלך ואת הדרך הטובה ביותר לפתור את התקלה.

צרו איתנו קשר