דודי חשמל

חברת אור אנרגיה שיווק והפצה מביאה עד אליכם את דודי החשמל המתקדמים ביותר כיום בישראל. דודי חשמל נחשבים איכותיים, עמידים לאורך זמן ומספקים מענה בכל עונות השנה.

אנחנו מפיצים ומספקים ללקוחותינו בכל רחבי הארץ דודי חשמל מתוצרת כרומגן בהספקים שונים לפי הצורך. סדרת הדודים מספקת מענה לבתים בגדלים שונים ולמספר נפשות משתנה, על פי קיבול בליטרים ולפי הספקים שונים.

דודי החשמל שאנחנו מספקים מגיעים במספר וריאציות שונות – מדודים המותקנים בעמידה או בשכיבה ועד דודי חשמל לתלייה.

מתקין דוד שמש
דוד מחליף חום

ציפוי אמאייל לאספקת מים חמים, נקיים ובריאים

בין אם זה דוד חשמל או דוד שמש כרומגן המוצרים אשר מסופקים על ידי אור אנרגיה שיווק והפצה מגיעים עם ציפוי אמאייל איכותי שתורם לניקיון המים. האמאייל מבודד את החלודה, האבנית והלכלוך שעלולים להפוך את המים למלוכלכים ואפילו מזוהמים ושומר על איכויותיהם לאורך זמן.

ציפוי האמאייל לא נשחק עם השנים ושומר על עמידות לאורך זמן רב, כך שניתן להנות מהמים החמים במשך שנים ארוכות.

דודי חשמל לעמידה, שכיבה או תלייה

אחת ההתלבטויות הנפוצות בקרב מי שרוכש מאיתנו דודי חשמל היא באיזה סוג לבחור. לצד ההספק והנפח, נבדלים דודי שמש וחשמל זה בזה בשיטת ההתקנה וההצבה בבית.

דודי חשמל בעמידה נראים יותר לעין ונחשבים ליעילים אך גם לפחות אסתטיים. דודי חשמל בשכיבה נחשבים לנסתרים מהעין ולכן מספקים פתרון אסתטי מאד.דודי חשמל בתלייה יעילים בשמירה על מים חמים לאורך זמן אך גם הם נראים לעין בקלות.

לכן, ההתלבטות היא בדרך כלל התלבטות אסתטית, אך רמת היעילות של דודי החשמל האלו נשמרת בזכות הייצור המוקפד ובקרת האיכות חסרת הפשרות.

מערכות סולאריות

דודי חשמל של חברת כרומגן- לשימוש קבוע לאורך שנים

אין דבר גרוע יותר מלגלות בסוף יום עבודה מעייף שהדוד התקלקל. דודי החשמל שמיוצרים על ידי כרומגן, אחת החברות הותיקות ביותר בישראל ומסופקים על ידי חברת אור אנרגיה, נחשבים לאיכותיים ועמידים במיוחד.

השירות היעיל והמסור שלנו מאפשר לכל לקוחותינו לקבל מענה בכל זמן נתון, לזכות בהתקנה מקצועית ברמה גבוהה ובמוצר עמיד לאורך שנים. כזה שמבטיח שקט נפשי.

נשמח ללוות אותך בתהליך בחירת דוד החשמל החדש שלך ולספק אותו במהירות לכל יעד בישראל.

צרו איתנו קשר