מהם הפתרונות המושלמים לחימום בעונת החורף?

חימום בבית

בעונת החורף רוב האנשים נוטים להסתגר יותר בבית. כשבחוץ קר אין מהנה יותר מאשר לבלות זמן איכות בחלל מחומם ונעים. וכדי שבאמת חלל הבית שלכם יהיה כמה שיותר חמים ונעים, עליכם למצוא את פתרון החימום המתאים. ישנם סוגים שונים של פתרונות, חלקם מודרניים אחרים יותר מסורתיים ולכל אחד יתרונות וחסרונות משלו. כדי להחליט ריכזנו עבורכם כמה פתרונות חימום מאוד יעילים שיהפכו את הבית שלכם למקום שהכי נעים להיות בו.

קמין

חימום על ידי קמין זו אחת משיטות החימום המסורתיות ביותר שישנן, כבר משחר ההיסטוריה שאנשים מתחממים באמצעות אש. אולם התפתחות הטכנולוגיה ללא ספק שדרגה את עולם הקמינים וכיום עומדות בפניכם הרבה יותר אפשרויות. בחברת אורטל קמינים תוכלו למצוא מגוון רחב של קמינים מעוצבים כמו למשל קמיני גז בנויים, קמינים חשמליים, קמינים תלויים מהתקרה, קמין חלון ועוד.

חימום תת רצפתי

חימום תת רצפתי הוא אחת הדרכים המודרניות כיום לחמם את הבית. דרך זו אומנם דורשת מעט השקעה כספית אך זו השקעה שתשתלם בסופו של דבר שכן צפויה לקזז לכם את הוצאות החשמל. חימום תת רצפתי ניתן להתקין בתהליכי בנייה ושיפוצים ופחות בבתים קיימים, מכיוון שהתשתית מונחת מתחת לרצפה בכל הבית. ישנן שתי שיטות של חימום תת רצפתי האחת מבוססת על חשמל והשנייה על חימום מים.

מזגן

מזגן הוא אחד המכשירים הנפוצים ביותר לחימום הבית, הוא מאוד נוח לשימוש ומחמם את החלל במהירות. כמו כן הוא מתאים גם לקירור בקיץ. מזגן הוא פתרון חימום חסכוני ואינו תופס הרבה מקום, חסרונו בכך שלעומת פתרונות אחרים הוא מייבש את האוויר כך שלא תהיה מספיק לחות. כמו כן התקנתו כרוכה בעלות.

מפזרי חום ורדיאטורים למיניהם

פתרונות חימום אלו אינם דורשים התקנה של אנשי מקצוע, קונים אותם כיחידות עצמאיות ופשוט מציבים היכן שרוצים. לעומת פתרונות חימום אחרים, הם מחממים את החלל באופן יותר נקודתי, כלומר הם יתאימו יותר אם ברצונכם לחמם חדר קטן או חלל מוגדר. מבחינת צריכת חשמל, הם נחשבים לזוללי חשמל גדולים.

פתרונות חימום מים

כאשר מבלים את עיקר הזמן בבית ובחוץ קר, יש לדאוג לכך שגם המים יהיו חמימים, בין אם לשטיפת הכלים ובין אם לרחצה. לכן גם פתרונות חימום המים בהם בוחרים לא פחות חשובים ויש להקדיש לנושא מחשבה. גם בתחום זה הטכנולוגיה מאוד מפותחת, ישנם דודי חשמל, דודי שמש, קולטי נחושת, קולטי ברזל ומערכות סולאריות.

צרו איתנו קשר