למה לבחור בכרומגן?

דוד מחליף חום

אמרת כרומגן אמרת דוד שמש באיכות גבוהה שכן מדובר על החברה הוותיקה והמובילה בארץ וגם בעולם בייצור ושיווק של מערכות מים סולאריות, דוד שמש כרומגן, דוד חשמל וגם פתרונות לחימום מים ועכשיו גם מערכת סולארית המורכבת מדוד שמש וקולט.

מערכת זו מנצלת את אנרגית השמש כדי לחמם את המים. דוד שמש זה של החברה מיוצר היום מהחומרים הכי איכותיים הקיימים. הוא עשוי מפלדה באיכות גבוהה ומצופה באמייל בשיטת הוואקום, תחת תהליכי ייצור ובקרה קפדניים ומחמירים. 

דוד שמש של כרומגן, הוא דוד עמיד המחזיק מעמד שנים רבות. הוא איננו מחליד ובטוח לפעולה ארוכת טווח.

למערכת הסולארית של דוד שמש כרומגן וקולט יש גם תו תקן בטיחות של מי שתיה. 

דוד שמש בקיץ ודוד חשמל בחורף

מפעל כרומגן דודי שמש, החל את הפעילות שלו בקיבוץ שער העמקים כמפעל לטיוב מתכות לפלדת אל-חלד, מכאן עם הידע והניסיון הדרך לייצור דודי שמש הייתה קצרה. 

היא מובילה היום עם פתרונות איכותיים לחימום מים, תוך ניצול האנרגיה הסולארית ושוקדת על פיתוחים מתמידים כדי לייצר מוצרים ירוקים שאינם פוגעים באיכות הסביבה. כרומגן מציעה היום מערכות סולאריות שהפכו למילת מפתח בכל בית באשר לחימום המים. שימוש במערכת כזו מנצלת את אנרגיית השמש ומונעת את זיהום הסביבה. 

בנוסף מייצרת החברה דוודים העומדים בתקנים בינלאומיים מחמירים עם חיי מדף ארוכים כמו דוד שמש סולארי, דוד עם מחליף חום ודוד חשמל.

כיצד פועל דוד חשמל –כרומגן

כולנו מפעילים דוד חשמל בחורף, כאשר אין שמש אשר תחמם את המים באמצעות הקולטים בדוד השמש. דודי החשמל של חברת כרומגן מתפקדים ביעילות לאורך שנים, הם מיוצרים בטכנולוגיות מתקדמות ועשויים מפלדה איכותית ומצופים באמייל. בנוסף יש להם בידוד תרמי וגוף חשמלי ותרמוסטט שתפקידו לווסת את חימום המים. בדוד חשמל של כרומגן יש פלאנג’ בעגה המקצועית שפירושו- (אוגן) הכולל בנוסף לתרמוסטט גם אנודת מגנזיות המונעת חלודה ולכן המים כל כך נקיים. בבתים בהם אי אפשר להתקין דוד שמש, משתמשים בדוד חשמל כל השנה.

מיקום התקנת דודי החשמל נקבע בהתאם לתנאים בשטח של חדרי המדרגות, הגג, מסתורי כביסה ותשתיות הבניין.

צרו איתנו קשר