טכנאי דודי שמש

מתקין דוד שמש

המשפחה שלך זקוקה ​​להרבה מים חמים לפעילויות יומיומיות כמו שטיפת בגדים, שטיפת כלים ורחצה. עבור משפחות עם ילדים קטנים ותושבים קשישים, דוד שמש לא תקין יכול כבר להשפיע עלהבריאות והבטיחות. נסביר כאן על תקלות בדוד מים ועל הפתרון של טכנאי דודי שמש.

סימנים לכך שהדוד שלך זקוק לתיקון

ישנם כמה סימנים מרכזיים שבעלי בתים יכולים להיזהר מהם, העשויים להצביע על בעיה בדוד השמש שלך. זיהוי וטיפול בבעיות אלו באופן מיידי יכול לעזור להימנע מבעיות גדולות יותר ויקרות יותר בהמשך הדרך.

יתכן שאתה צריך לקרוא לטכנאי דודי שמש אם אחד מהדברים הבאים נכון:

  • בביתך יש מים פושרים או קרים בלבד
  • דוד השמש שלך בן יותר מ- 10 שנים
  • במיכל דוד המים שלך יש סימני חלודה
  • המים בברזים שלך דהויים
  • יש נזילה בדוד השמש
  • יש הצטברות של משקעים בדוד השמש

הגורמים לבעיות נפוצות בדוד

בעיות נפוצות של דוד מים כוללות מים קרים או פושרים, מיכל דולף או מים רותחים מדי.

ברוב המקרים, חוסר במים חמים נגרם על ידי מפסק פגום או ניתוק במפסק בטמפרטורה גבוהה. אם המים פושרים, צינור הטבילה בתוך המיכל עלול להיות סדוק או פגום. מים רותחים הם בדרך כלל תוצאה של שסתום הפגת לחץ פגום או תרמוסטט גרוע. בשני המקרים, צריבה מהמים מסוכנת ויש לפנות באופן מיידיאל טכנאי דודי שמש.

אם דוד המים שלך דולף, כבה אותו ונקז במידת האפשר. אם לא מטפלים בהן מיד, נזילות עלולות לגרום נזק משמעותי לקירות, לרהיטים ולשטיחים.

לסיכום

אם אתה זקוק לתיקוני דוד מים, אתה יכול לסמוך על טכנאי דודי שמש שלנו שיבצעו את העבודה בקלות ובמהירות. אנו עוסקים בתחום שנים רבות, כך שאנו בעלי הכישורים והמומחיות לטיפול במגוון רחב של בעיות בדודי שמש. הטכנאים שלנו יכולים להמליץ ​​עלתיקוניםמתאימים או החלפת דוד שמש במידת הצורך. אנו גם מספקים תמחור מראש לפני שנתחיל בעבודה כלשהי, כך שתמיד תדע מראש מה העלות המלאה של השירות שאתה מקבל.

צרו איתנו קשר