דוד שמש שוכב

דוד מחליף חום

דוד שמש שוכבאו דוד שמש עומד. דוד שמש כרומגן או חברה אחרת. מתלבטים לא בטוחים. רכישת דוד שמש בעבור ביתכם החדש היא הוצאה גדולה וכבדה. בימים של משבר כלכלי אנחנו בחברת חברת אור אנרגיה היא מרכז שיווק והפצה גם של מוצרי דוד שמש כרומגן ודודי חשמל. אספנו עבורכם כמה טיפים על רכישה ותיקון דוד שמש על סוגיו.

מתי נכון להתקין  דוד שמש שוכב

עלויות התקנת דוד שמש שוכבהן ידועות כגבוהות יותר. בשנים האחרונות חברת כרומוגן משכללת את מוצריה ומניתן לרכוש דודי שמש שוכבים במחיר נמוך יותר מאשר בעבר. במקרים בהם התקנת דוד שמש על גבי הגג בעייתית כתוצאה מגג רעפים או גג במנח בעייתי או גג קטן אנו ממליצים להתקין דוד שמש וחשמל שוכב. לחברת כרומוגן מספר דגמים מתקדמים של דודי שמש שוכבים. ישנה חשיבות לנושא הצנרת בהתקנת דוד שמש מסוג שוכב לכן יש לבצע בדיקה מעמיקה עם איש מקצוע נכון המכיר את הנשוא מקרוב. אנו בחנות המפעל אור אנרגיה מעניקים שירותי התקנה לכל סוגי הדודים ומתמחים גם בהתקנת דוד שמש וחשמל שוכב.

במה שונה דוד שמש שוכב

 דוד שמש שוכבמותקן כאשר על גג המבנה חסר מקוםלהתקין דוד שמש עומד. שאתם מחפשים במחירון דודי שמש חשוב לדעת כי שבדרך כלל דוד השמש עומד מותקן עם מתקן בסיסי הכלול במחיר הדוד. כאשר דוד השמש מותקן על גבי גג שטוח כמו בניין מגורים סטנדרטי, המתקן כלול במחיר. מעמד מסוג זה חשוב על מנת שהדוד לא יהיה מונח על הגג, מערכת הצינורות תונח בצורה נכונה ובמידה ויהיה צורך יכול יהיה טכנאי הדודיים לתקן תקלות בקלות רבה יותר. אחד מהתקלות הנפוצות הן החלפת פלנאג’ הממוקם בתחתית דוד השמש, השימוש במתקן עומד חוסך הרבה זמן לטכנאי והרבה כסף לכם.

דוד שמש שוכב בירושלים רבתי רק באור אנרגיה

חברת אור אנרגיה היא מרכז שיווק והפצה גם של מוצרי דוד חשמל ושמש כרומגן . אנו מעניקים שירות מקצועי ומהיר בהתקנה ותיקון של דודי שמש וחשמל. בחנות המפעל שלנובירושלים בו תוכלו לרכוש את כל סוגי הדודים והקולטים של חברת כרומגן , חלקי החילוף של כל החברות הדרושים להתקנת ולתיקון דודי שמש ואביזרים הנילווים. אנו מאמינים כי השימוש בדודי שמש חוסך חשמל ומפיק אנרגיה ירוקה לסביבה בריאה יותר ועתיד טוב יותר לכולנו.

צרו איתנו קשר