החלפת גוף חימום בדוד שמש

תיקון דוד חשמל

חוששים שתאלצו לבצע החלפת גוף חימום בדוד שמש אל תמהרו לבצע החלפה מפני שהעלות לא זולה. אנחנו חנות המפעל אור אנרגיה משווקים של  חברת כרומגן דוד שמש, אספנו עבורכם כמה טיפים בנושא תקלות נפוצות בדודי שמש ישראלים.

 החלפת גוף חימום בדוד שמש – מהתקלות בנפוצות בישראל

לפני שאתם ממהרים לברר מה מחיר דוד שמש חדש בדקו האם ניתן לבצע החלפת גוף חימום בדוד שמש הליך זול יותר בצורה משמעותית. בדרך כלל כאשר נגרם קצר חשמלי בהדלקת דוד החשמל או כאשר הדוד דלוק הרבה זמן והמים החמים נגמרים מהר. השימוש החוזר בדוד החשמל פוגע בגוף החימום לכן מומלץ מאוד להעזר באיש מקצוע כמו קבלן עבודות חשמל שכן גוף חימום תקין חוסך זמן וכסף.

מה התקלות הנפוצות בישראל:

דוד חשמל הוא עניין יקר לפעמים התקלה היא רק החלפת גוף חימום בדוד שמש, איש מקצוע אחראי ומהיימן ימהר לשלול את הבעיות הבאות לפני שיציע לכם להחליף את הדוד הקיים.

אבנית – האבנית היא האויב של דודי השמש הישראלים. מתקין דודי שמש מקצועי ידע לאתר בקלות את היווצרות האבנית במיכל המים או הצינורות המובילים אל הפלאג` בתחתית הדוד. זכרו , במקרים רבים החלפת חלק מהצינורות מספיק לתיקון התקלה.

תחזוק הקולטים – חשוב לתחזק את הקולטים בעזרת שטיפה עם חומר נקיון מתאים. יש לבדוק את המיקום של הקולטים ואם לא הופיע צמרת עץ אשר תחסום את הגישה לקרני השמש. לא משנה איזה סוג של קולטים יש לכם, חשוב לזכור כי מיקום הקולטים הוא קריטים לתפקודם. מיקום הקולטים לכיוון מערב בזווית הנכונה הוא חשוב ביותר.  

החלפת גוף חימום בדוד שמש – רק עם אור אנרגיה

אור אנרגיה משווקת ומפיצה בבלעדיות את כל מוצרי חברת כרומגן –  דודי שמש וחשמל , קולטי שמש ואביזרי אינסטלציה. אנו בעלי ניסיון רב וותק בהתקנה ושירות. אנו מבינים כיצד פועל הראש הישראלי ודוד שמש ישראלי ומאמינים במענה מקצועי ומהיר תוך מתן דגש על זהירות ואיכות ההתקנה.

צרו איתנו קשר