דוד שמש מומלץ

דוד שמש מומלץ כרומגן - ציפוי אמאייל לאספקת מים חמים, נקיים ובריאים

דודי חשמל ודוד שמש כרומגן שמסופקים על ידי אור אנרגיה שיווק והפצה מגיעים עם ציפוי אמאייל איכותי שתורם לניקיון המים. האמאייל מבודד את החלודה, האבנית והלכלוך שעלולים להפוך את המים למלוכלכים ואפילו מזוהמים ושומר על איכויותיהם לאורך זמן.

ציפוי האמאייל לא נשחק עם השנים ושומר על עמידות לאורך זמן רב, כך שניתן להנות מהמים החמים במשך שנים ארוכות.

אור אנרגיה מתמחה בשיווק והפצה של דודי שמש איכותיים, אשר מספקים ללקוחותינו מים חמים נקיים. דודי השמש המיוצרים במפעל כרומגן נחשבים לטובים ביותר כיום בישראל וייצורם מבוסס על למעלה מ-60 שנות ניסיון בתחום.

מתקין דוד שמש
דוד מחליף חום

כדי להכיר לעומק את המוצר שלנו, כדאי להבין מהו דוד שמש כרומגן וכיצד הוא פועל

דוד שמש כרומגן בנוי ממיכל אגירה ומקולט שמש. תפקידו הוא פשוט: לספק לנו מים חמים שמופקים מאנרגיית השמש. בארץ חמה כמו ישראל מדובר בתהליך פשוט ביותר – כאשר מערכת הדוד הופכת את האנרגיה הסולארית שמקורה בשמש החמה לחום ובכך מספקת מים חמים.

בימים שבהם אין שמש, דואג גוף החימום המותקן בתוך דודי שמש לספק את המים החמים הדרושים לנו במהלך היום. גוף החימום מופעל בדרך כלל באמצעות המנגנון החשמלי שמותקן בכל בית ובכך אנחנו זוכים להנות ממים חמים לאורך כל ימות השנה, הקרים והחמים כאחד.

הסוגים השונים של דודי שמש כרומגן

  • דוד שמש בהתקנה שטוחה – מערכת תרמוסיפונית: זוהי המערכת הנפוצה ביותר כיום וזו הנחשבת לאיכותית ביותר. במערכת זו מותקן דוד השמש מעל לקולט השמש ובולט מעליה, דבר שיכול להיות פחות אסתטי אך עדיין מדובר במערכת היעילה ביותר כיום.
  • דוד שמש בהתקנה שטוחה – צללית נמוכה: מערכת זו כוללת קולט ודוד שמש, אך הדוד לא נמצא כולו מעל הקולט, אלא הקולט מכסה מחצית מהדוד. מערכת זו אסתטית יותר מהמערכת התרמוסיפונית אך היא נחשבת לפחות יעילה.

  • דוד שמש שוכב – מאוזן – דוד שמש זה נחשב לפחות יעיל כיום אך מותקן עדיין בעיקר משיקולי מקום או אסתטיקה. הדוד המאוזן פחות בולט לעין. בנוסף, הוא נחשב לבטיחותי בעיקר במקומות בהם יש רוחות חזקות ועל גגות רעפים.

מערכות סולאריות

דודי השמש שמשווקת חברת אור אנרגיה שיווק והפצה עושים את דרכם אל הלקוח מהמפעל של חברת כרומגן דודי שמש, החברה המובילה בישראל בתחום ייצור הדודים וקולטי השמש. החברה שמה דגש על בקרת איכות מוקפדת וזוכה לתו תקן ישראלי, ספרדי ואוסטרלי.

דודי השמש של החברה לא משווקים רק כאן בישראל, אלא בכל רחבי העולם. בין לקוחותיה נמצאות החברות המובילות בישראל, ביניהן חברת החשמל, עמידר, התעשייה האווירית, התעשייה הצבאית, הום סנטר, אייס וחברות נוספות בארץ ובחו”ל. דודי השמש שמייצרת החברה נמצאים כיום בבתיהם של מאות אלפים בישראל.

אנחנו מזמינים גם אותך להנות ממערכת דוד שמש איכותית, עמידה לאורך זמן ומתקדמת.

צרו איתנו קשר