קולטי נחושת

בתוך הצינורות המתחממים של קולטי השמש שלנו, זורמים המים בקלות. מים נקיים שמגיעים לנקודת חימום נוחה בכל ימות השנה, בזכות מערכות איכותיות ברמה הבינלאומית הגבוהה ביותר כיום. חברת אור אנרגיה מביאה עד אליכם מבחר גדול של קולטי שמש מסוגים שונים, מביניהם תוכלו לבחור קולטי נחושת.

היתרונות של קולטי נחושת הולכים לפניהם ומוכחים באמצעות עשרות אלפי לקוחות שנהנים ממים חמים בכל רחבי הארץ. רבים מתלבטים האם לבחור בקולטי נחושת או אולי דווקא בדגמים המציעים קולטי ברזל.

כדי להחליט אילו קולטים עדיפים עבורכם כדאי להכיר את היתרונות של קולטי נחושת באקלים בישראל ובכלל.

מתקין דוד שמש
דוד מחליף חום

צנרת איכותית שיודעת להתמודד עם לחות

ישראל היא ארץ לחה מאד בימות הקיץ. הלחות המגיעה מהים התיכון פוגעת לעיתים קרובות במערכות המים ובצנרת. צנרת נחושת נחשבת לפחות רגישה לאחוזי לחות גבוהים ולכן היא מספקת יתרון ברור על פני צנרת מברזל בעיקר באזורי החוף.

חברת כרומגן שאת מוצריה אנחנו משווקים ומפיצים בכל רחבי הארץ יוצרת צנרת נחושת איכותית בריתוך אולטרסוני, שמאפשר לשמור על יעילות ותפוקת חום גבוהה של הקולט. החיתוך המתקדם והאיכותי הזה מאפשר העברת חום גבוה במיוחד מלוח הקליטה למים בצינורות הנחושת, כך נוצר מעגל של יעילות שבסופו של דבר מתבטא גם בחסכון באנרגיה.

יתרונות אלו הופכים את קולטי הנחושת למוצרים המותאמים לבעלי בתים ודירות במדינת ישראל, כמעט בכל אזור בארץ, מלבד באיזורי קרה כגון ירושלים, רמת הגולן.

קולטים איכותיים העמידים לאורך זמן

קולטי נחושת מתוצרת נמרוד המשווקים על ידי אור אנרגיה מורכבים ממערכת מתקדמת שיוצרת חימום מהיר ויעיל של המים. המערכת בנויה מבידוד איכותי באמצעות פוליאוריטן מוקצף ורדיד אלומיניום השומרים על החום, מאיטום גומי EPDM שמותקן מסביב לזכוכית החזקה ועמיד בטמפרטורות גבוהות.

הזכוכית עצמה עומדת בתקנים הגבוהים ביותר ומוצעת גם בגרסה מחוסמת העמידה בתנאי מזג אוויר קשים. לוח הקליטה עשוי מסרטי נחושת או פח, לפי בחירת הלקוח. סרטי הנחושת מוצמדים בתהליך הריתוך האולטרסאוני אל הצינורות המשניים. בכך מאפשרים העברת חום גבוהה.

מערכות סולאריות

אם אתם מחפשים קולטי נחושת שיחזיקו מעמד לאורך שנים, יספקו לכם מים חמים נקיים בטמפרטורה גבוהה בכל ימות השנה ומותאמים לתנאי מזג אוויר ישראלי טיפוסי, קולטים אלו של כרומגן הם הבחירה החכמה עבורכם.

אור אנרגיה שמחה לספק קולטי נחושת בסטנדרטים הגבוהים ביותר כיום לכל לקוח ובכל מקום בישראל.

קולטי נחושת לא ניתן להתקין באזורי קרה ולכן באזורים כגון ירושלים מומלץ להתקין קולטי סקדיול 40 העמידים בפני קרה.

צרו איתנו קשר