דוד שמש בירושלים

דוד חשמל

כמה שונה ירושלים מתל אביב? הידעתם בחירת דוד שמש בירושלים היא לאוו דווקא הבחירה הנכונה לתל אביבי. אנחנו בחברת אור אנרגיה מבינים היטב את הבדלים ולא זה לא בגלל שהתל אביביים כל כך שונים זה הכל עניין של אקלים. חברת אור אנרגיה היא מרכז שיווק והפצה גם של מוצרי דוד שמש כרומגן ודודי חשמל .השימוש בדודי שמש חוסך חשמל ומפיק אנרגיה ירוקה לסביבה בריאה יותר. אנו נותנים שירות מקצועי ומהיר בהתקנה ותיקון של דודי שמש וחשמל. בחנות המפעל שלנו בירושלים בו תוכלו לרכוש את כל סוגי הדודים והקולטים של חברת כרומגן , חלקי החילוף של כל החברות הדרושים להתקנת ולתיקון דודי שמש ואביזרים הנילווים כמו מתקן לדוד שמש, מפסקים חכמים ועוד.. 

דוד שמש בירושלים מה מבדיל אותו מדוד שמש אחר 

התקנת דוד שמש בירושלים היא התקנה שאנו עושים על בסיס יום יומי. אנו יודעים שמעבר להצצה על מחירון דודי שמש עדכני חשוב מאוד לבחור את החברה המקצועית שתתקין עבורכם את הדוד השמש בצורה המקועית ביותר. מה חשוב לזכור בהתקנה או החלפה של דוד שמש בירושלים או בכל מקום אחר במדינה. 

הכל עניין של מיקום – לפעמים זה רק עניין המיקום הנכון של קולטני השמש. איש מקצוע בעל הידע הנדרש התקנת דודי שמש צריך לדעת למקם את הקולטנים לכיוון הנכון המים המיכל התחממו. 

אולי זה הצופציק של הקומקום – אל תמהרו להחליף את כל דוד השמש. איש מקצוע אמין ידע לחסוך  התקנת דוד שמש חדשה ולאתר בעיה נקודתית. בעיות נפוצות הן אבנית, נזילות למיניהן, בעיות חשמל כתוצאה מדוד מקצר. 

אבנית – האוייב של דודי השמש הישראלים. מתקין דודי שמש נכון ידע לאתר בקלות את היווצרות האבנית במיכל המים או הצינורות המובילים אל הפלאג` בתחתית הדוד. זכרו , היווצרות אבנית היא לא בהכרח החלפת הדוד כולו. במקרים רבים החלפת חלק מהצינורות מספיק לתיקון התקלה. 

זרם מים חלש באמבטיה – כן זה דוד השמש אבל אולי זה רק אבנית או סתימה. לא תמיד יש צורך בהחלפת דוד השמש או אפילו חלפים ממנו. איש מקצוע מתאים יכול לטפל בבעיה על ידי יצרית מעקף או החלפת חלק מהצינורות. 

דוד שמש בירושלים ובסביבה רק אור אנרגיה

דוד שמש בירושלים זה אור אנרגיה  – היא מרכז שיווק והפצה גם של מוצרי דוד חשמל ודודי שמש של כל החברות

צרו איתנו קשר