מאיץ לדוד

דוד חשמל

מה הכוונה מאיץ לדוד? וחשוב לדעת בנושא? אנחנו באור אנרגיה דודי שמש וחשמל הכנו לכם את כל שאתם ממש חייבים לדעת על בנושא דודים ומאיץ דוד. 

למה משמש מאיץ לדוד? 

אז לפני שאתם רצים לברר  במחירון דוד שמש את מחיר המאיץ לדוד הנה לכם הסבר קצר ומדוייק למה משמש מאיץ. המאיץ כשמו כן הוא תפקידו הוא לזרז את חימום המים בדוד. המאיץ הוא סוג של צינור פלסטיק פשוט המתחבר לגוף החימום. בחימום המים בדוד המים החמים עולים למעלה ותפקידו של המאיץ היא לעזור להעביר את אותם מים חמים במהירות מהקולטים לחלקו העליון של מיכל המים. 

מתי מומלץ להתקין מאיץ לדוד?

מומלץ להתקין מאיץ לדוד לדודי שמש עומדים וגדולים לא מומלץ להתקין במקרה של דוד שמש שוכב או דוד חשמל. בדוד שמש עומד אכן ישנה הפרדה בין המים החמים לקרים והמאיץ יכול לעזור לחמם את המים מהר יותר. 

שנייה לפני שאתם רוכשים מאיץ לדוד אולי זה רק אבנית

התקלה הנפוצה ביותר במקרה של דוד שמש לא מחמם היא אבנית. האבנית בצינורות  של הדוד. חשוב לבחור בדוד שמש איכותי המתאים לאזור בו אתם מתגוררים. דוד שמש התורם לניקיון המים, מבודד את החלודה, האבנית והלכלוך שעלולים להפוך לאבנית 

חושבים על התקנת מאיץ לדוד

שנייה לפני שאתם ממהרים להשקיע נשמח להציג את עצמנו ☺ אנחנו חברת אור אנרגיה מירושלים, חנות המפעל של חברת כרומגן דוד שמש, אנו משווקים ומפיצים בבלעדיות את כל מוצרי חברת כרומגן –  דודי שמש, דודי חשמל , קולטי שמש ואביזרי אינסטלציה. אנו בעלי ניסיון רב וותק בהתקנה ושירות. אנו מבינים כיצד פועל דוד שמש ישראלי ומאמינים במענה מקצועי ומהיר תוך מתן דגש על זהירות ואיכות ההתקנה. בחנות המפעל שלנו בירושלים תמצאו תחת קורת גג אחת את כל אשר תזדקקו להתקנת או לתיקון דוד שמש בעבור הבית שלכם, וכן את המוצרים  וחלקי החילוף של כל החברות הדרושים להתקנת ולתיקון דודי שמש וכמו כן את כל אביזרי האינסטלציה לדודי שמש. 

צרו איתנו קשר