דוד שמש לא מחמם – כיצד לפתור זאת?

דוד שמש לא מחמם - כיצד לפתור זאת?

דוד שמש לא מחמם היא לא סיבה להילחץ – אולי רק צריך לתקן. אנחנו באור אנרגיה מבינים הכל בדודי שמש. אנו יודעים כי איש מקצוע אמין וטוב יידע ברוב המקרים לפתור את הבעיה. אספנו בשבילכם כמה טיפים בנושא דוד שמש לא מחמם – כיצד לפתור זאת?

דוד שמש לא מחמם – כיצד לפתור זאת? בסבלנות.

ישראל היא מדינה חמה בשונה ממדינות קרות אצלנו גם בימי החורף אפשר לחמם דוד מים חמים גם בחורף הקר בישראל. החלפת דוד שמש או דוד חשמל הוא עניין יקר וביטחותי, איש מקצוע אחראי ומהיימן ימהר לשלול מספר בעיות לפני שיציא להחליף את הדוד.

נזילה בצינורות

במקרה כזה לא תמיד יש צורך בהחלפת דוד השמש או אפילו חלפים ממנו. איש מקצוע מתאים יכול לטפל בבעיה על ידי יצירת מעקף או החלפת חלק מהצינורות.

תחזוק הקולטים

-דוד שמש לא מחמם – כיצד לפתור זאת? חשוב לתחזק את הקולטים בעזרת שטיפה עם חומר נקיון מתאים. יש לבדוק את המיקום של הקולטים ואם לא הופיע צמרת עץ אשר תחסום את הגישה לקרני השמש. לא משנה איזה סוג של קולטים יש לכם, חשוב לזכור כי מיקום הקולטים הוא קריטים לתפקודם. מיקום הקולטים לכיוון מערב בזווית הנכונה הוא חשוב ביותר.

אבנית

האבנית היא האויב של דודי השמש הישראלים. מתקין דודי שמש מקצועי ידע לאתר בקלות את היווצרות האבנית במיכל המים או הצינורות המובילים אל הפלאג` בתחתית הדוד. זכרו , במקרים רבים החלפת חלק מהצינורות מספיק לתיקון התקלה.

דוד שמש לא מחמם – כיצד לפתור זאת? איתנו

אל תמהרו להקליד בגוגל מחירון דוד שמש . דוד שמש לא מחמם – כיצד לפתור זאת? פנו אלינו אור אנרגיה,  אנו משווקים ומפיצים בבלעדיות את כל מוצרי חברת כרומגן –  דודי שמש וחשמל , קולטי שמש ואביזרי אינסטלציה. אנו בעלי ניסיון רב וותק בהתקנה ושירות. אנו מאמינים במענה מקצועי ומהיר תוך מתן דגש על בטיחות ואיכות.

צרו איתנו קשר