מתקן לדוד שמש

דוד חשמל

מי האמין גם לדוד שמש יש אקססוריז אופנתיים, האחרון הכי חם בשוק הוא מפסק חכם לדוד, מוצר חדש המותקן תחת הטיח ומתחבר לרשת אלחוטית בבית מאפשר הפעלה וכיבוי דוד החשמל בעזרת הסמארטפון. מתקן שכזה יכול לחסוך לנו עלויות רבות בחימום החשמל בעיקר בתקופת החורף. לאיזה עוד אקססוריז דוד השמש שלכם באמת זקוק? תלוי איפה הדוד מונח. על מתקן לדוד שמש שמעתם? 

התקנה על גבי גג רגיל

שאתם מחפשים במחירון דוד שמש לא תמיד מצויין מחירו של מתקן לדוד שמש. מדוע זה משום שבדרך כלל דוד השמש מותקן עם מתקן בסיסי הכלול במחיר הדוד. כאשר דוד השמש מותקן על גבי גג שטוח כמו בניין מגורים סטנדרטי, המתקן כלול במחיר. מעמד מסוג זה חשוב על מנת שהדוד לא יהיה מונח על הגג, מערכת הצינורות תונח בצורה נכונה ובמידה ויהיה צורך יכול יהיה טכנאי הדודיים לתקן תקלות בקלות רבה יותר. אחד מהתקלות הנפוצות הן החלפת פלנאג’ הממוקם בתחתית דוד השמש, השימוש במתקן עומד חוסך הרבה זמן לטכנאי והרבה כסף לכם. 

התקנה על גבי גג רעפים 

התקנת דוד שמש או דוד חשמל על גבי גג רעפים היא התקנה מורכבת יותר המצריכה עבודה מדוייקת ומקצועית. מיקום דוד השמש כולל התקנה של מיכל המים קלטני השמש על גבי גג משופע. השמירה על הבטיחות היא קודמת לכל, יש לוודא כי המתקין יודע כיצד להניח את הקולטני השמש (בכיוון הנכון)  ומיכל המים  ומשתמש ב מתקן לדוד שמש איכותי ומתאים. בעת ההתקנה חשוב כי ישמור המתקין על הרעפים על מנת שלא יהיו נזקים או נזילות לגג המבנה. אנחנו חברת אור אנרגיה מירושלים, בעלת נייסון רב בשירות והתקנה של דודי שמש מכל הסוגים. כל ההתקנות מבוצעות בידי אנשי מקצוע מנוסים ומוסמכים תוך מתן דגש על זהירות ואיכות ההתקנה.

אור אנרגיה – הדרך הירוקה לחסכון בחשמל 

חברת אור אנרגיה היא מרכז שיווק והפצה של מוצרי חברת כרומגן דודי שמש ודודי חשמל .השימוש בדודי שמש חוסך חשמל ומפיק אנרגיה ירוקה לסביבה בריאה יותר. אנו נותנים שירות מקצועי ומהיר בהתקנה ותיקון של דודי שמש וחשמל. בחנות המפעל שלנו בירושלים בו תוכלו לרכוש את כל סוגי הדודים והקולטים של חברת כרומגן , חלקי החילוף של כל החברות הדרושים להתקנת ולתיקון דודי שמש ואביזרים הנילווים כמו מתקן לדוד שמש, מפסקים חכמים ועוד.. 

צרו איתנו קשר