קולטי ברזל

כדי להבטיח את השימוש התקין בקולטי השמש שלנו לאורך זמן, ובתנאי מזג אויר קיצוניים כגון קרה או שלג אנחנו ממליצים ללקוחותינו לרכוש קולטים המורכבים מצנרת סקדיול קולטים אלו עמידים בפני קרה וטמפרטורות נמוכות בחורף ולא יתפוצצו.

קולטי סקדיול מיוצרים מברזל, היוצר צנרת ללא תפרים שנחשבת לעמידה מאד ובעלת תוחלת חיים ארוכה יותר מכל צינור רגיל העשוי ברזל. ההבדל המהותי הוא העובדה שאין תפרים וחיבורים, כך המערכת אינה חשופה לבלאי ולמפגעים והשימוש בה ממשיך להיות איכותי גם לאורך שנים, גם במזג אוויר קיצוני. 

מתקין דוד שמש
דוד מחליף חום

קולטי סקדיול מבית כרומגן - הטובים ביותר כיום בישראל

חברת אור אנרגיה שיווק והפצה מציעה ללקוחותיה את הקולטים האיכותיים של מפעל כרומגן, המפעל הותיק והמוביל בישראל בתחום דודי השמש והקולטים. קולטי הסקדיול מבית כרומגן הם בעלי תו תקן ישראלי, ספרדי ואוסטרלי ונחשבים לפופולרים בקרב צרכנים בישראל ובעולם כולו.

קולט מתקדם - במהירות האור

קולטי סקדיול נחשבים לקולטים איכותיים במיוחד, לא רק בזכות הצנרת העמידה לשחיקה ולבלאי אלא גם בזכות המרכיבים הנוספים שהופכים את תפקוד הקולט למושלם. מסגרת הקולט עשויה מאלומיניום או פח מגולוון העמידים נגד חלודה ונזקי זמן. גב הקולט עמיד בקרינה אולטרה סגולית ועשוי לרוב מפוליפרופילן או PVC.

אל הבידוד מודבק רדיד אלומיניום. הרכב זה מאפשר שמירה על החום וניצול מירבי של האנרגיה הנקלטת. הקולט אטום באמצעות גומי איכותי שעמיד בטמפרטורות גבוהות ובקרינת UV. הזכוכית שמספקת את גוף הקולט עשויה בעובי הנדרש על פי התקנים ומוצעת גם כזכוכית מחוסמת בעלת העברת אור גבוהה ועמידה בתנאי מזג אוויר קשים. לוח הקליטה בנוי מפח דקופירט. הלוח מוצמד וחובק את הצינורות המשניים.

תנאים אלו מספקים ללקוחותינו את השקט הנפשי בקניית קולטי סקדיול איכותיים, שנחשבים לעמידים במשך שנים ומייצרים מים חמים בצורה היעילה והחסכונית ביותר.

מערכות סולאריות

אור אנרגיה - מספקים לכם קולטי סקדיול שילכו אתכם שנים

אחד החששות הגדולים של כל מי שמתקין דוד שמש כרומגן חדש ואיתו קולט הוא הבלאי הטבעי והשחיקה לאורך שנים. קולטי סקדיול מתאימים לאזורים רגישים, בהם הטמפרטורות עשויות לרדת מתחת לטמפרטורת הקפיאה.

קולטי סקדיול מציבים רף חדש בכל הקשור לעמידות לאורך זמן. לקוחותינו נהנים ממים חמים שמופקים מחום השמש מבלי לחוות תקלות ובעיות. תו התקן הישראלי, הספרדי והאוסטרלי המלווה את הקולטים נותן את החותמת הסופית לכך. ההוכחה שמאפשרת לישון בשקט.

להנות ממים חמים, לחסוך באנרגיה, לחיות בראש שקט – את כל היתרונות האלו מספקים לכם קולטי סקדיול של נמרוד, אותם אנחנו משווקים בכל רחבי הארץ – עד אליכם!

צרו איתנו קשר