התקנת מערכות סולאריות

קולקטאור - קולט במהירות האור

חברת אור אנרגיה מביאה אליכם את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בתחום קולטי השמש כיום. דגמי קולקטאור של חברת כרומגן ניצבים בראש ומספקים מענה לתושבי ישראל וללקוחות בכל רחבי העולם שמעוניינים להנות ממים חמים בלי דאגות.

את הקולטים יצרו המומחים של מפעלי כרומגן, מהמפעלים הותיקים כיום בישראל בתחום דודי השמש והקולטים. צוותי המחקר והפיתוח המנוסים של המפעל, שקיים כבר מעל ל-60 שנה, פיתחו קולטים שנחשבים עמידים מאד, יעילים וחסכוניים וזכו לתו תקן ישראלי, ספרדי ואוסטרלי.

מתקין דוד שמש
דוד שמש

קולקטאור - עם מסגרת אלומניום חזקה שאינה מחלידה

הקולקטאור מיוצר מאלומיניום צבעוני שהוא פיתוח מקורי של מפעלי כרומגן. האלומיניום אינו מחליד ובכך מספק שקט נפשי ללקוחות שרוכשים את הקולט, זאת בהשוואה לקולטים העשויים מסגרת פח וחשופים יותר לחלודה ולבלאי.

גב הקולט עשוי מ-PVC העמיד בפני קרינה אולטרה סגולית עם רדיד אלומיניום ובידוד פוליאורטן. השילוש הקדוש הזה מונע למעשה אובדן חום ומאפשר לחסוך באנרגיה ולנצל את קרני השמש בצורה האידיאלית.

צנרות איכותיות מסקדיול או נחושת

קולקטאור מגיע בשתי ורסיות הנבדלות זו מזו בסוג הצנרת. צנרת סקדיול 40 עשויה מברזל מגולוון ללא תפר הלחמה, מה שמאפשר זרימה נוחה יותר של המים בתוך הצנרת ומונע בלאי, חלודה ולכלוך. צנרת זו אידיאלית למקומות שבהם יש קור משמעותי בחורף והטמפרטורות יכולות להגיע גם מתחת לנקודת הקפיאה.

צנרת הנחושת נוצרת תוך שימוש בריתוך אולטרסוני מתקדם. טכנולוגיה זו מסייעת למעשה ליעילות הקולט ולהעברת חום גבוהה במיוחד מלוח הקליטה למים בצינורות הנחושת. צינורות אלו נחשבים עמידים במיוחד אל מול האקלים הישראלי ובעיקר מול לחות.

הזכוכית בקולקטאור היא זכוכית מחוסמת סולארית העמידה בתנאי מזג אוויר קשים בכל ימות השנה, בין היתר חום, לחות, ברד ורוחות חזקות. בנוסף ניתן לבחור לוח זכוכית בעל שקיפות גבוהה שנחשב גם הוא לאיכותי ועמיד.

מערכות סולאריות

תהליך בקרה שמבטיח תוצאות טובות לאורך זמן

דגם קולקטאור המשווק על ידי אור אנרגיה ומיוצר על ידי מפעלי כרומגן עובר בקרת איכות קפדנית. בזכות בקרה זו זכה הדגם לתו תקן ישראלי, ספרדי ואוסטרלי. שני האחרונים נחשבים למחמירים במיוחד בתחום זה ומספקים הוכחה בינלאומית לאיכות הקולט.

אור אנרגיה מתמחת במערכת סולארית, דוד שמש כרומגן, דוד חשמל ומזמינה גם אותך להנות מקולטי שמש איכותיים מדגם קולקטאור שיבטיחו מים חמים בכל ימות השנה ושקט נפשי לאורך זמן.

צרו איתנו קשר

5/5 - (10 votes)
דילוג לתוכן