דודי מחליף חום

ציפוי אמאייל לאספקת מים חמים, נקיים ובריאים

דודי חשמל ושמש שמסופקים על ידי אור אנרגיה שיווק והפצה מגיעים עם ציפוי אמאייל איכותי שתורם לניקיון המים. האמאייל מבודד את החלודה, האבנית והלכלוך שעלולים להפוך את המים למלוכלכים ואפילו מזוהמים ושומר על איכויותיהם לאורך זמן.

ציפוי האמאייל לא נשחק עם השנים ושומר על עמידות לאורך זמן רב, כך שניתן להנות מהמים החמים במשך שנים ארוכות.

בכל בית או בית עסק מתגלים צרכים אחרים בכל הקשור למים החמים. לעיתים קרובות אנחנו נדרשים להציע מענה מיוחד, בהתאמה אישית, לפי צרכי הלקוח. אור אנרגיה שיווק והפצה מספקים את המענה הנרחב ביותר בכל הקשור לדודי שמש וחשמל ומציעים בין היתר דוד מחליף חום שמספק מענה במקומות שבהם לא ניתן להתקין דודי שמש רגיל ויש צורך ליצור פתרון יעיל אחר.

מתקין דוד שמש
דוד מחליף חום

האם אתה צריך דוד מחליף חום?

כדי לענות על השאלה הזו נצטרך להסביר מהו דוד מחליף חום וכיצד משתמשים בו. דוד זה הוא דוד שמש שבו מותקן מחליף חום שצורתו היא לרוב ספירלה גדולה. תפקיד הספירלה הזו היא לקבל את המים החמים מהקולטים באופן מלאכותי ולהגיע לטמפרטורה המדויקת שתחמם את מי הצריכה בדוד.

דודים מחליפי חום מיועדים בעיקר למקומות שבהם לא ניתן להתקין את דודי השמש מעל הקולטים הסולאריים ודודי השמש אינם יכולים לבצע את עבודתם בצורה הטובה ביותר עבור הצרכן ולכן יש צורך ביותר מעוד דוד שמש כרומגן יש צורך בדוד מחליף חום.

 

מקומות כאלו יכולים להיות בניינים רבי קומות בהם הדירה שלך נמצאת במרחק מה מהגג ודוד השמש אינו מקבל שמש ישירה לאורך היום. בנוסף, בעלי בתים בעלי גגות שאינם חשופים לשמש בצורה אידיאלית מקבלים מענה טוב ועמיד לאורך זמן באמצעות דוד מחליף חום.

בדודים אלו משתמשים גם במבנים ציבוריים רבים, בבתי חולים, בתי מלון, מוסדות ציבור, מתקני חינוך וספורט, דיור ציבורי ועוד. בכל המקומות האלו אנחנו מוגבלים לעיתים בהתקנת קולטים שיקלטו את אור השמש באופן אידיאלי ויספקו חום קבוע.

 
מערכות סולאריות

צרו איתנו קשר