טכנאי דוד חשמל

דוד חשמל

אחד הדברים המבאסים ביותר שקורה בעיקר בתקופת החורף זה להיכנס למקלחת לפתוח את הברז ולצפות שיזרמו מים חמים ואז לגלות שמהברז יוצאים רק מים קרים ולהבין שהדוד שלכם התקלקל ומקלחת חמה כנראה לא תהיה היום. אתם במצב שאין לכם ברירה מלבד לקרוא לטכנאי דודים אשר יבוא לבדוק מה הבעיה עם הדוד ויתקן אותה.

מהם המקרים העיקריים הגורמים לכך שיש צורך להזמין טכנאי לדוד

דודי חשמל יכולים להתקלקל מסיבות שונות כאשר רוב הבעיות מתבססות על התיישנות של הדוד עצמו. תקלה בדוד יכולה לבוא לידי ביטוי במים שאינם חמים מספיק, מים קרים לחלוטין, בעיה של נזילה, דוד מקצר, המים החמים נגמרים מאוד מהר ועוד. בין הדברים אשר קורים לדוד חשמלי הדורשים תיקון אפשר למצוא את הסיבה של גוף חימום שנשרף, לעיתים קרובות זה קורה בשל הצטברות אבנית, יכול להיות מצב שהדוד סובל מנזקים כתוצאה ממזג האויר למשל בחורף קשה כאשר יש ברד קיצוני שיכול לגרום נזק. סיבה נוספת היא שהדוד עצמו הותקן בצורה לא טובה ומקצועית ועוד סיבה זה דוד לא מספיק איכותי וטוב שלא מחזיק מעמד כמו למשל דוד שמש כרומגן הנחשב בין הדודים הטובים והאמינים שיש.

האם יש הבדל בין טכנאי לדוד חשמל לטכנאי של דוד שמש

אמנם מדובר במוצר מאוד דומה אך לא כל טכנאי של דודי חשמל מבין בדודי שמש ולהפך. דוד שמש הוא דוד אליו מחוברת מערכת של קולטי שמש בעוד שדוד חשמל עובד אך ורק על חשמל ויש בו פחות צנרת. זאת הסיבה שכאשר יש תקלה בדוד חשוב לחפש איש מקצוע בעל ניסיון וידע כדי שייתן את המענה הטוב והמקצועי ביותר. יתכן ודוד החשמל יהיה במצב בו יש צורך להחליפו ואז לעיתים כדאי לשקול להתקין דוד שמש שכן מחירון דוד שמש לרוב יהיה עם פער לא משמעותי ממחירון של דוד חשמלי, אך בטווח ארוך העלות הראשונית תביא בסופו של דבר לחיסכון גדול מאוד של עלויות שכן לא יהיה צורך בהפעלת החשמל מה שיצמצם את חשבון החשמל החודשי ויגרום להחזרת ההשקעה באופן מהיר יחסית.

צרו איתנו קשר