דוד שמש בחורף

דוד מחליף חום

ישראלים רבים בטוחים כי אין צורך בדוד שמש בחורף הישראלי. אנחנו באור אנרגיה דווקא יודעים כי ניתן ליהנות ממים חמים בעזרת דוד שמש גם בחורף הישראל. ישראל היא מדינה חמה והתקנה נכונה ומקצועית של דוד השמש יכולה להבטיח מים חמים לאורך כל השנה. כיצד? הנה מספר נקודות למחשבה בנושא.

מים חמים לאורך כל השנה

דוד חשמל הוא חובה בכל בית בישראל אבל עם קולטים הנכונים יכול להיות שלא תצטרכו להדליק אותו בכלל. חשוב לבחור את הקולטים הנכונים גם לפי אקלים בו אתם מתגוררים. קולטי נחושת היא הבחירה הנכונה באקלים לח צנרת נחושת נחשבת לפחות רגישה לאחוזי לחות גבוהים ולכן היא מספקת יתרון ברור על פני צנרת מברזל בעיקר באזורי החוף. חברת כרומגן יוצרת צנרת נחושת איכותית בריתוך אולטרסוני, שמאפשר לשמור על יעילות ותפוקת חום גבוה השל הקולט. החיתוך המתקדם והאיכותי הזה מאפשר העברת חום גבוה במיוחד מלוח הקליטה למים בצינורות הנחושת, כך נוצר מעגל של יעילות שבסופו של דבר מתבטא גם בחסכון באנרגיה.

ירושלמים, לכם עדיף לבחור בקולטי ברזל – סקדיול 40 הם הכי טובים  באקלים קר.  קולטים אלו עמידים בפני קרה וטמפרטורות נמוכות בחורף ולא יתפוצצו.קולטי סקדיול מיוצרים מברזל, היוצר צנרת ללא תפרים שנחשבת לעמידה מאד ובעלת תוחלת חיים ארוכה יותר מכל צינור רגיל העשוי ברזל. קולטי הסקדיול מבית כרומגן הם בעלי תו תקן ישראלי, ספרדי ואוסטרלי ונחשבים לפופולריים בקרב צרכנים בישראל ובעולם כולו.

קצת עלינו –

אתם מוזמנים אלינו להציץ במחירון דוד שמש של חברת כרומגן.

חברת אור אנרגיה היא מרכז שיווק והפצה של מוצרי חברת כרומגן דודי שמש וחשמל .השימוש דודשמשבחורףחוסך חשמל ומפיק אנרגיה ירוקה לסביבה בריאה יותר. אנו נותנים שירות מקצועי ומהיר בהתקנה ותיקון של דודי שמש וחשמל. בחנות המפעל שלנו בירושלים בו תוכלו לרכוש את כל סוגי הדודים והקולטים של חברת כרומגן , חלקי החילוף של כל החברות הדרושים להתקנת ולתיקון דודי שמש ואביזרים הנילווים כמו מתקן לדוד שמש, מפסקים חכמים ועוד..

צרו איתנו קשר