דוד מים חמים

דוד חשמל

אצלנו בישראל זה כמעט ברור מאליו דוד שמש טוב יספק לנו כמעט בכל השנה דוד מים חמים מבלי לצורך להשתמש בחשמל. אנחנו בישראל נהנים משמש ים תיכונית המאפשרת לנו לחסוך בהוצאות החשמל ליהנות גם בחודשי החורף הקרים מדוד מלא מים חמים. אז כהכנה לחורף הקרב ובא , אספנו עבורכם כמה טיפים סופר שימושיים בנושא דוד השמש שלכם

דוד מים חמים בכל ימות השנה

הדוד עושה בעיות אז לפני שאתם ממהרים להקליד דוד שמש מחירון קראו את הפסקה הבאה:

שעה המים דולקים ואין  דוד מים חמים אל תמהרו להחליף את כל דוד השמש. בחרו באיש מקצוע אמין בעל ידע אשר יכול לחסוךהתקנת דוד שמש חדשה ולאתר בעיה נקודתית. בעיות נפוצות הן אבנית, נזילות למיניהן, בעיות חשמל פשוטות.

אבנית – האוייב של דודי השמש הישראלים. מתקין דודי שמש נכון ידע לאתר בקלות את היווצרות האבנית במיכל המים או הצינורות המובילים אל הפלאג` בתחתית הדוד. זכרו , היווצרות אבנית היא לא בהכרח החלפת הדוד כולו. במקרים רבים החלפת חלק מהצינורות מספיק לתיקון התקלה.

זרם מים חלש באמבטיה – כן זה דוד השמש אבל אולי זה רק אבנית או סתימה. לא תמיד יש צורך בהחלפת דוד השמש או אפילו חלפים ממנו. איש מקצוע מתאים יכול לטפל בבעיה על ידי יצירת מעקף או החלפת חלק מהצינורות.

הכל עניין של מיקום – לפעמים לא צריך למהר להחליף את הקולטנים.  זה יכול להיות רק עניין המיקום הנכון של קולטני השמש. איש מקצוע בעל הידע הנדרש התקנת דודי שמש צריך לדעת למקם את הקולטנים לכיוון הנכון המים המיכל התחממו.

דוד מים חמים גם בימים הקרים.

החורף מתקרב וגם אתם תרצו ליהנות מדוד מים חמיםבלילות הקרים . חברת אור אנרגיה מגבעת שאול בירושלים. אנחנו חנות המפעל של חברת כרומגן דוד שמש, אנו משווקים ומפיצים בבלעדיות את כל מוצרי חברת כרומגן –  דוד חשמל, דודי שמש, קולטי שמש ואביזרי אינסטלציה.אנו בעלי ניסיון רב וותק בהתקנה ושירות. אנו מבינים כיצד פועל הראש הישראלי ודוד שמש ישראלי ומאמינים במענה מקצועי ומהיר תוך מתן דגש על זהירות ואיכות ההתקנה. בחנות המפעל שלנו בירושלים תמצאו תחת קורת גג אחת את כל אשר תזדקקו להתקנת או לתיקון דוד שמש בעבור הבית שלכם, וכן את המוצרים  וחלקי החילוף של כל החברות.

צרו איתנו קשר